​“Əqli Mülkiyyət-İllüziyasız Baxış” adlı beynəlxalq video konfrans keçiriləcək
Cari ilin 21 may tarixində Latviya Respublikasının Dövlət Patent İdarəsi (Patent Office of the Republic of Latvia) Ümumdünya Əqli Mülkiyyət Təşkilatı, Avropa Patent İdarəsi və Avropa İttifaqı Əqli Mülkiyyət İdarəsi ilə birgə əməkdaşlıqda qurumun fəaliyyətinin 100-cü ildönümü münasibətilə “Əqli Mülkiyyət-İllüziyasız Baxış” adlı beynəlxalq video konfrans keçirəcək.
Konfransın işçi dili ingilis dili olacaq və tədbir sinxron tərcümə ilə təmin ediləcəkdir. Konfransın proqramı və tədbir haqqında daha geniş məlumat aşağıdakı elektron ünvanlardan əldə edilə bilər:

​An international video Conference "Intellectual Property – Vision without Illusion" will be held.
On May 21 of current year, the Patent Office of the Republic of Latvia in cooperation with the World Intellectual Property Organization, the European Patent Office and the European Union Intellectual Property Office will hold an international video conference "Intellectual Property-Vision without Illusion" on the occasion of the 100th anniversary of the activity of organization.
Working language of event will be English and simultaneous translation will be provided. For detailed information about event and agenda of Conference see below: https://www.conference2020.lv/home conference2020@lrpv.gov.lv.