Əqli Mülkiyyət Agentliyində sertifikatların növbəti təqdimatı
“Əqli Mülkiyyət Milli Təlim Mərkəzi” Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyəti tərəfindən həyata keçirilən “Əmtəə nişanlarına, cografi göstəricilərə və geniş tanınmış əmtəə nişanlarına dair hüquqlar” mövzusunda təlim kursu başa çatıb.
Həmin təlimdə Azərbaycan Respublikasının İqtisadiyyat Nazirliyi yanında Antiinhisar və İstehlak Bazarına Nəzarət Dövlət Xidməti“-nin 6 əməkdaşı, Azərbaycan Respublikasının İxracın və İnvestisiyaların Təşviqi Agentliyi – AZPROMO”nun 3 əməkdaşı, Azərbaycan Respublikasının Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin 3 əməkdaşı iştirak edib. Onlar bu təlim kursunu müvəffəqiyyətlə bitiriblər. Təlim kursunun yekunu ilə bağlı keçirilən tədbirdə kursu uğurla başa vuran iştirakçılara sertifikatlar təqdim olunub.

Next presentation of certificates at the Intellectual Property Agency
The training course on “rights to trademarks, geographic indications and well known trademarks” carried out by “Intellectual Property National Training Centre" Limited Liability Company was completed.
6 employees of the State Service of Antimonopoly and Consumer Market Control under the Ministry of Economy of the Republic of Azerbaijan, 3 employees of the Export and Investment Promotion Agency of the Republic of Azerbaijan - AZPROMO, and 3 employees of the Small and Medium Business Development Agency of the Republic of Azerbaijan participated in that training. They successfully completed this training course.
At the end of the training course, certificates were presented to participants who successfully completed the course.